YUKLENIYOR

Type to search

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASI SONA ERDİ.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI TURNUVASI SONA ERDİ.

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) 1.Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen Futbol Turnuvası’nın Kupa Töreni, Antakya ilçesi Esentepe Futbol Sahası’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen kupa törenine, HBB Başkan Vekili Serdar Güven, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ramadan Sever ve Hatay Amatör Futbol Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Öztürk katılım gösterdi.

GÜVEN: SİZLER BU GÜZEL MEMLEKETİN EN BÜYÜK TEMİNATI VE TERTEMİZ YARINLARISINIZ

HBB Başkan Vekili Serdar Güven yaptığı konuşmada “Bizler spora destek vererek gençlerimizin ve çocuklarımızın hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Çocuklarımızın sporda elde ettikleri başarılar bizleri oldukça mutlu ediyor. Futbol turnuvasında mücadele eden çocuklarımıza teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum. Sizler bu güzel memleketin en büyük teminatı ve tertemiz yarınlarısınız” ifadelerini kullandı.

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FUTBOL TAKIMI 4. OLARAK TURNUVAYI NOKTALADI

HBB 1.Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Etkinliği Futbol Turnuvası’nda şampiyonluğu Fenerbahçe göğüslerken, 2.liği Genç Kartallar, 3.lüğü Hatay Büyükşehir Belediyesi 2007 ve 4.lüğü de Hatay Büyükşehir Belediyesi elde etti.

Dereceye giren başarılı sporculara HBB Başkan Vekili Güven, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Yıldırım, HBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sever ve Hatay ASKF Başkanı Öztürk kupalarını takdim etti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *