YUKLENIYOR

Type to search

32. ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI’NDA KÖRFEZ GRUBU’NUN KURALARI ÇEKİLDİ

32. ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI’NDA KÖRFEZ GRUBU’NUN KURALARI ÇEKİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) düzenlediği ve Hatay’ın Anavatana katılışının 77. yıldönümü kapsamında bu yıl 32.’si gerçekleşecek olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası müsabakalarının Körfez Grubu kura çekimleri gerçekleştirildi.

İskenderun HATSU Hizmet Binası’nda düzenlenen kura çekilişine, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası(İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Tertip komitesinde bulunan Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Temsilcisi Eyüp Sabri Çiçek, HBB 2. Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, HBB Zabıta Müdürü Ahmet Keskin, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti(İGC) Başkanı Veysel Cıncık, İl Hakem Kurulu Temsilcisi Tuncay Tolongüç, TFF Herkes için Futbol İskenderun sorumlusu Murat Ünal, Saha Komiserler Derneği Temsilcisi Şerafettin Okurlar, Basın Temsilcisi Cuma Keseroğlu ve sporseverler katıldı.

2 GRUPTA 16 TAKIMIN MÜCADELE EDECEĞİ KÖRFEZ GRUBU’NDA MAÇLAR, İSKENDERUN GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ SAHASINDA OYNANACAK

Körfez Grubu kura çekimleri sonucunda, İskenderun, Arsuz, Belen, Payas, Dörtyol ve Erzin ilçelerinden müracaat eden toplamda 16 ekip, 8’er takımdan oluşan iki grupta mücadele edecek. Yetkililer, müsabakaların Pazartesi ve Salı günleri İskenderun Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü dış sahada oynanacağını kaydetti.

2 Mayıs’ta başlayacak ve 4 Haziran’da sona erecek 2 grup halinde mücadele eden takımlar arasında 56 müsabakanın oynanacağı, ayrıca ilk 3 sırada yer alan takımların finale yükseleceği ifade edildi.

Kura çekimi sonrasında gruplar şu şekilde oluştu:

A GRUBU

– Palmiye Hastanesi
– Karaağaç spor
– Dörtyol İlk Kurşun
– Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun
– Dörtyol İlçe Tarım Müdürlüğü
– İlk Adım Spor
– Arsuz Belediyesi
– Fil Filtre

B GRUBU

– Mobilyacılar Odası
– Biçer Beton
– Yargı Akademisi
– İskenderun Gazeteciler Cemiyeti
– 51. Bakım Merkez Komutanlığı
– Belen Kaymakamlığı
– Meydan Mah. Yard. Derneği
– Asaş Filtre

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *