YUKLENIYOR

Type to search

HATAY’IN MELEKLERİ EVİNE YİNE BAŞARI İLE DÖNDÜ

Basketbol Genel

HATAY’IN MELEKLERİ EVİNE YİNE BAŞARI İLE DÖNDÜ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadınlar Basketbol Takımı, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 10.haftasında deplasman maçında Tosyalı Toyo Osmaniye Gençlik Spor Kulübü  ile Cumartesi günü saat 14.00’da  OsmaniyeTosyalı Arena’da karşı karşıya geldi.

HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven Tosyalı Arena’da gerçekleştirilen mücadelede Hatay’ın Melekleri’ne tirübünden destek verdi.

BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN NEFES KESEN MAÇTA HATAY’IN MELEKLERİ İLK YARIDA 46-33 ÖNE GEÇTİ

Rakip sahada olmanın verdiği dezavantajı avantaja çeviren  HBB Kadınlar Basketbol Takımı, ilk çeyreği 25-14 önde kapattı.

İkinci çeyreğe hızlı başlayan HBB, rakibin iyi savunmasına rağmen ilk yarıyı 46-33 önde kapatarak rakibini sevindirmedi.

NEFES KESEN MÜCADELENİN GALİBİ HBB KADINLAR BASKETBOL TAKIMI OLDU

İkinci yarıya fırtına gibi başlayan Hatay’ın Melekleri üst üste kazandığı sayılarla rakibini seyircisi önünde dezavantajlı duruma düşürerek sağladığı moral ve motivasyonla üçüncü çeyreği 65-54 ile rakibinin önünde kapattı.

Son çeyrekte üstün mücadelesine devam ederek rakip taraftarlara zevkli bir mücadele izlettiren  HBB Kadınlar Basketbol Takımı, maçı 78-68 skorla kazandı.

COURTNEY PARİS VE BAHAR ÖZTÜRK’TEN SKORA ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLADI

Nefes kesen ve sporseverlere oldukça keyif veren mücadelede HBB’nin hücumdaki en büyük silahlarından olan Courtney Paris’in 26  ve Bahar Öztürk 30 sayı atarak skora önemli katkılar sağladı.