YUKLENIYOR

Type to search

HATAY’IN MELEKLERİ, KADINLAR TÜRKİYE KUPASINDA MÜCADELE EDECEK

Basketbol Genel

HATAY’IN MELEKLERİ, KADINLAR TÜRKİYE KUPASINDA MÜCADELE EDECEK

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, 21-25 şubat tarihlerinde Mardin’de düzenlenecek PTT Kadınlar Türkiye Kupası yarı final maçınca 8 takım arasındaki yerini aldı.

Mardin Artuklu Yeni Spor Salonu’nda organize edilecek yarı final karşılaşmasında Bilyoner.com Kadın Basketbol Lig’inde 34 puan ile zirveyi zorlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, finale kalmak için mücadele edecek.

Ligin 18. haftasında Abdullah Gül Üniversitesi karşısında aldığı galibiyetle moral bulan Hatay ekibi, ligdeki yerini 2. Sıraya yükselterek, Türkiye Kupası için iddialı oyun sergilemek istiyor.

Kadın Basketbol Lig’inde ilk devreyi, Hatay Büyükşehir Belediyesi 2. Sıra ile tamamlarken diğer takımlar ise; Yakın Doğu Üniversitesi, Fenerbahçe, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Botaş, Çukurova Basketbol, Beşiktaş, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Abdullah Gül Üniversitesi, PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nda mücadele edecek.

TİVİBU Spor’dan naklen ve şifresiz yayınlanacak PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nda Hatay Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş takımı ile 22 Şubat Perşembe günü saat 15.30 da karşılaşacak.