YUKLENIYOR

Type to search

HATAY’IN MELEKLERİ MÜCADELECİ RUHUNU ORTAYA KOYACAK.

HATAY’IN MELEKLERİ MÜCADELECİ RUHUNU ORTAYA KOYACAK.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nin normal sezonunu ikinci sırada tamamlayarak Play- Off oynama hakkı kazanan ve çeyrek finalde Samsun Canik Belediyespor’u eleyerek yarı finale yükselen Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Kadın Basketbol Takımı, Play- Off yarı final serisinin ikinci maçında Mersin Büyükşehir Belediyespor’u Antakya Kapalı Spor Salonu’nda konuk edecek.

MERSİN DEPLASMANINA SERİDE EŞİTLİKLE GİTMEK İÇİN TEK YOL GALİBİYET

Hatay’ın coşkulu taraftarının desteğini arkasına alarak sezon içinde başarılı bir performans ortaya koyan ve rakiplerine sahayı dar eden Hataylı basketbolcuların bu maçtaki en büyük kozu yine taraftar desteği olacak.

Serinin ilk maçında rakibi karşısında şanssız bir yenilgi alan ve 1-0 geriye düşen Hatay’ın Melekleri, 25 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de Antakya Spor Salonu’nda oynayacağı maçtan galip gelerek seride durumu 1-1’e getirmek istiyor.

HATAY’A ŞAMPİYONLUK GETİRMEK İÇİN AMANSIZ BİR MÜCADELE ORTAYA KOYAN HBB’NİN BAŞARILI MELEKLERİ GALİBİYETE KİLİTLENDİ

Mersin’e serideki durumu eşitleyerek gitmek isteyen HBB’li Melekler, deplasmanda oynayacağı maçlardaki dezavantajı lehine çevirmek için sahada amansız bir mücadele ortaya koyacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *