YUKLENIYOR

Type to search

HBB ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ANTRENMANA ÇIKTI

Genel Voleybol

HBB ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ANTRENMANA ÇIKTI

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 1. Lig B Grubunda mücadele eden Hatay Büyükşehir Belediyesi Erkek Voleybol takımı antrenman yaptı.

Antakya Kapalı Spor salonunda Ahmet Çoban baş antrenörlüğünde hazırlanan takım, 7 Şubat Çarşamba günü Maraş Spor ile oynayacağı karşılaşmaya hazırlanıyor.

Hatay temsilcisi şampiyonluk yolunda taraftarların da desteğini yanına alarak zorlu mücadeleden galip ayrılmayı hedefliyor.

“PLAF OF İDDİAMIZ DEVAM EDİYOR”

Antrenmanda oyuncuların performansı ve takımın ligdeki durumunu değerlendiren Baş antrenör Ahmet Çoban, bu sene ligde inişli çıkışlı bir grafik sergilediklerini ancak plaf of iddialarını kaybetmediklerini belirtti.

Baş antrenör Çoban; “ Oyuncu sakatlanmalarından ve diğer sebeplerden dolayı maçlarda tam anlamıyla istediğimiz sonucu elde edemedik. Ligde üst sıralara gelebilmek adına antrenmanlarımızı düzenli yaparak müsabakalarımızda yer alıyoruz. Önümüzde 8 maçımız var ve play of iddiamız devam ediyor. Bizler Hatay’ın takımıyız ve vatandaşlarımızdan da destek bekliyoruz. Müsabakalarımızda tribünlerin dolu olması bizleri motive ederek başarılara iter. Hem Hatay’a hem kulübe daha güzel başarılar getirmek için elimizden gelenin en iyisini seyircilerimizin desteği ile yapacağımızın inancındayız.” dedi.