YUKLENIYOR

Type to search

HBB SPOR KULÜBÜ, BAŞKAN SAVAŞ’TAN ALDIĞI DESTEKLERLE ÜLKE ÇAPINDA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR.

HBB SPOR KULÜBÜ, BAŞKAN SAVAŞ’TAN ALDIĞI DESTEKLERLE ÜLKE ÇAPINDA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR.

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), sportif arenada yaptığı yatırımların karşılığını elde ettiği başarılar, kazandığı madalyalar ve kupalar elde ederek prestij kazanıyor.

Hatay’ı ülke gündemine taşıyan başarılar elde eden HBB Spor Kulübü, branş ayırt etmeksizin Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’tan aldığı güçle takım ve bireysel sporlarda yoluna emin adımlarla devam ediyor.

HBB’NİN BAŞARILI SPORCUSU ÇELİK, MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

HBB Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımının başarılı oyuncusu Songül Çelik ligdeki başarılı performansı ve ortaya koyduğu mücadeleci oyunuyla milli takım kampına davet edildi.

Başarılı bir sezon geçirerek Hatay’ın gururu olan Çelik, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonun 20-28 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği  TekerlekliSandalye Bayan Basketbol Milli takım kampına Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübünü temsilen katılmak üzere davet edildi.

ÇELİK: HEM İYİ BİR YÖNETİCİ HEM DE İYİ BİR SPORCU OLAN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başarılı sporcu Çelik konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Spor şehri olma yolunda ilerlediğimiz bu günlerde bizlerden desteklerini esirgemeyen ve hem iyi bir yönetici hem de iyi bir sporcu olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Takımımızın başarısı olması bizlerin kişiselyeteneklerimizin de görülmesini sağladı. Milli takım kadrosuna çağrıldığım için mutluyum. Hatay’ı en güzel şekilde tanıtmak için elimden geleni yaparken çok çalışarak da milli takımın başarısı için mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *