YUKLENIYOR

Type to search

KOÇ CHATZIDAKI 1 YIL DAHA HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA

Basketbol Genel

KOÇ CHATZIDAKI 1 YIL DAHA HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA

Türkiye ve Avrupa liglerinde oynadığı basketbolla son dönemin yükselen yıldızı olarak dikkatleri üzerine çeken Hatay Büyükşehir Belediyespor, elde ettiği başarıların mimarı antrenör Aikaterini Chatzidaki ile sözleşme yeniledi.

Yunan antrenör Chatzidaki ile 2018-2019 sezonu için 1 yıllık anlaşma sağlayan Hatay Büyükşehir Belediyespor yönetimi, takımı üst seviyelere taşıyan başarılı antrenör ile yola devam ettikleri için memnun olduklarını ifade etti.

BAŞKAN MADEN: KUPALARA AMBARGO KOYMAK İSTİYORUZ

Gerçekleşen imza töreninde düşüncelerini paylaşan kulüp başkanı Mehmet Maden, “Hocamızla yola devam ettiğimiz için mutluyuz. Yeni sezonda yeni hedeflerimize birlikte yürüyeceğiz. Önümüzdeki sene kupalara ambargo koymak istiyoruz ve bu doğrultuda Onursal Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş ile beraber çalışmalara devam ediyoruz. Hocamıza ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

CHATZIDAKI: HATAY’A KUPALAR GETİRECEĞİZ

Kendini 1 yıl daha mavi-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladıktan sonra düşüncelerini paylaşan başarılı antrenör, “Takımda kaldığım için mutluyum. Bana ve ekibime güvenen yönetimimizi ve taraftarlarımızı mahcup etmeden başarılı olmak istiyoruz. Göze hoş gelen ve taraftarlarımızı heyecanlandıran basketbol oynamaya devam edeceğiz ve inanıyorum ki yeni sezonda Hatay’a şampiyonluklar ve kupalar getireceğiz. Hepimiz için iyi bir sezon olmasını diliyorum” dedi.